fbpx

Apie Motus

VšĮ Asmenybės ugdymo centras „Motus“ teikia neformalaus ugdymo paslaugas vaikams, jaunimui bei suaugusiems žmonėms nuo 2002 m. Mes tikime, jog meninis ugdymas reikalingas kiekvienam žmogui. Veiksmingai ir harmoningai ugdydamas visą asmenybę, jos intelektines, kūrybines, emocines, fizines galias, verbalinės ir neverbalinės raiškos gebėjimus, vertybinių nuostatų sistemą, menas gali iš esmės padidinti kiekvieno žmogaus dalyvavimo įvairiose veiklos srityse galimybes.

„Motus“ rengia atviruosius ir vidinius šokių, judesio, kompozicijos, improvizacijos ir vaidybos užsiėmimus, intensyvius seminarus, atviras pamokas, atvirų durų dienas, organizuoja vasaros ir žiemos stovyklas įvairaus amžiaus ir patirties šokio/ teatro meno mėgėjams. Seminarus ir užsiėmimus veda Lietuvos ir užsienio lektoriai, „Motus“ bei kviestiniai specialistai. Mes taip pat organizuojame apskrito stalo diskusijas vaikams ir jaunimui savęs pažinimo, kūrybiškumo ugdymo, saviraiškos, sveiko gyvenimo būdo temomis, tokiu būdu sudarydami sąlygas asmenybės saviraiškai, pasirinkimo laisvei, sužadindami ugdytinių siekimą „būti pačiu savimi“, padėdami atsiskleisti asmenybės kūrybiškumui.

14 metų kartu ir augame toliau

0 Suorganizuoti renginiai
0 Mokiniai
0 Mokytojai
0 Veiklos centrų

NVŠ krepšelis

Visos Asmenybės ugdymo centro „Motus“ programos yra pateiktos akreditavimui, todėl yra galimybė gauti neformaliojo ugdymo krepšelį, kuriuo praėjusius sezonus sėkmingai pasinaudojote. Kaina bus sumažinama 15 Eur/mėn.

Daugiau oficialios informacijos apie NVŠ krepšelio finansavimo eigą Vilniaus miesto savivaldybėje galite rasti – www.neformalusugdymas.lt/naujienos.

Kviečiame skirti 2%

Mieli Asmenybės ugdymo centro “Motus” ugdytinių tėveliai, šokėjai, mūsų ištikimi draugai, kreipiamės į Jus su nuoširdžiu prašymu prisidėti prie Jūsų ar Jūsų vaiko asmenybės ugdymo procesų tobulinimo bei visuomeninių iniciatyvų organizavimo ir skirti mūsų centrui dalį savo pajamų mokesčio.

Atsidėkodami savo ištikimiausiems draugams už meilę šokiui ir nuoširdų buvimą kartu, norėtume savo ugdytiniams suteikti galimybę nemokamai dalyvauti koncertuose, konkursuose ir kitokiuose renginiuose, skatinti ir drąsinti juos mažomis dovanėlėmis, bei kitokiomis priemonėmis burti gražią šokio entuziastų šeimą. Esame maži ir, kaip dauguma nevyriausybinių organizacijų, smarkiai varžomi turimo biudžeto. Todėl net mažytė kiekvieno Jūsų parama mums yra neįkainojama! Iš anksto dėkojame Jums už ją!

Skirti 2 proc. savo pajamų mokesčio mūsų centrui galite dviem Jums patogiais būdais:
1) elektroninio deklaravimo sistemoje užpildydami formą FR0512 (arba versija 02);
2) užpildydami minėtą formą ir nunešdami ją į artimiausią Valstybinės mokesčių inspekcijos skyrių.